Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
MATEMATIKA A STATISTIKA Doučování Kurzy Konzultace

Čáry máry fuk

Čarovat neumím, ale statistiku a matematiku vás naučím!

Z doručené pošty:

4.2.2016

Dobry den,

chtěl bych Vám poděkovat, napsal jsem dobře závěrečný test z statistiky a už mám statistiku za sebou.

S pozdravem

G.N.

23.1.2016

Dobrý večer,

mimochodem Vám chci za nás obě moc poděkovat a říct Vám, že nám to opravdu hoooodně pomohlo.
Děkuji
S pozdravem V.

13.1.2016

Dobrý den, paní Choděrová,

chtěla bych Vám poděkovat za doučování statistiky. Díky Vám jsem kurz úspěšně absolvovala. Z příkladů jsem získala 26/30.
 
Ještě jednou velmi děkuji.
 
S pozdravem,
 
T.S.

24.6.2015

Dobré odpoledne,

hlásím, že jsem dnešní statistiku dala na hezkých 45/60. Mám strašnou radost a chci Vám moc poděkovat.

Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné léto!

A. K.


20.6.2015

Dobrý den,

tak jsem ten ZT ze statistiky nakonec dal na 46 bodů a potřeboval jsem 40b, tak děkuji. 

M.P. 


16.6.2015

Dobrý den, paní Choděrová!

Mam 47 bodu z 60!!

Děkují mockrát za pomoc!!!

Hodně úspěchů a hezký týden.

S.S.


5.6.2015

Dobrý den,

děkuju moc za rady ohledně teoretických otázek a i za celé Vaše doučování. Byla to perfektní příprava. Závěrečný test jsem zvládla na 56 bodů ze 60 a celkově jsem dosáhla 85 b., takže mám 2. Mockrát děkuju a budu Vaše doučování určitě doporučovat dál!

(příklady v testu jsem měla podobné, jaké jsme dělali: dopočítat hladinu významnosti, ze skupinových průměrů a rozptylu vypočítat celkový variační koeficient a potom u regrese vypočítat sílu lineární závislosti) 

S pozdravem

J.D. 


4.6.2015

Dobrý den, 

tak jsem dnes napsal test. V příkladech jsem udělal několik zbytečných chyb z nepozornosti a stresu. V teorii jsem 1x špatně odpověděl a 1x neodpověděl na ABC a 1x špatně odpověděl na výrok. V příloze posílám přesný přepis zadání z fotky. Děkuji za doučování a přeji mnoho úspěchu a dalších studentů. 

S pozdravem

P.K. 


2.6.2015

Dobrý den,

moc Vám děkuji za doučování, moc mi to pomohlo u ZT, měla jsem lehký intervalový odhad,  2 trendové fce a vybrat vhodnější  a sestavit regresní přímku, takže mě nic nepřekvapilo. Z příkladů jsem měla plný počet.

S pozdravem

H. Ch. 


2.6.2015

Dobrý den,

mám to za 52b :) dakujem velmi pekne, velmi ste mi pomohla aj pred 2.PT, aj teraz na ZT :)

V.R. 


13.4.2015

Dobrý den paní Choděrová,

moc se omlouvám, ale bohužel nebudu schopná se dostavit na doučování ze statistiky tento týden, jsem hodně zaneprázdněná prací a nezvládla bych to. Nicméně za doučování předchozí děkuji, z testu jsem dostala plný počet bodů. Budu Vás jen doporučovat.

Děkuji za pochopení. S pozdravem,

B.I. 


8.4.2015

Dobrý večer,

na konci kurzu jste nás žádala, abychom dali vědět, jak jsme dopadli.  Dostala jsem 15/20 a jsem Vám velmi vděčná. Určitě se zúčastním i kurzu před dalším testem :) A tentokrát s sebou vezmu i spolužačku.

Mějte se moc krásně a ještě jednou děkuji!

K.M. 


3.4.2015

Dobrý den,

díky Vám a vašim kurzům jsem dostala 20 bodů z průběžného testu :) Mužů se prosím zeptat, kdy se začnou další a jestli už máte  termín kurzu na závěrečný test? Už nám vypsali termíny závěrečných testů,  tak bych chtěla vědět, na kdy by se to bylo lepší zapsat. 

Předem děkuji,

M.A. 


22.1.2015

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za doučování jak k průběžným testům tak k závěrečnému. I když to byly nervy, tak zkoušku jsem úspěšně složila.

Ještě jednou děkuji a rozhodně Vás budu doporučovat. :)

Přeji hezký den.

Š.M.

 


Zkopírováno ze studentského webu vseborec.cz:

Reference na Mgr. Hanu Choděrovou: • Hodnocení: 5 z 5
Bezkonkurenčne doporučujem pani Choděrovú k individuálnemu doučovaniu. Trpezlivo vysvetlí všetky typy príkladov, ktoré sa bohužiaľ na cvičeniach nestíhajú počítať ale objavia sa na záverečnom teste.
datum vložení: 15. ledna 2015
autor: xskor00
 • Hodnocení: 5 z 5
Paní Choděrová je nejlepší! Její přípravné kurzy se opravdu vyplatí! Po prvních cvičeních ze statistiky jsem byla naprosto zoufalá, že se to nikdy nemůžu naučit, nadávala jsem kudy jsem chodila, jak je statistika hrozná. Pak jsem absolvovala přípravné kurzy a výsledek? Mám jedničku! A to je zásluha paní Choděrové! Vysvětlí to tak, že to pochopí opravdu každý. A poznámky z kurzů jako příprava na test úplně stačí. Takže já rozhodně DOPORUČUJU!!!!!
datum vložení: 29. května 2014
autor: xhraj38
 • Hodnocení: 4 z 5
Nechci hodnotit, ale varuji všechny, kdo jsou jako já, tedy ne moc matematicky zdatní a na cvikách se nechytali. Tenhle rychlokurz vás nezachrání. Látka se probírá rychlostí, že jsem si stačil jen opisovat z tabule a doma jsem neměl moc sil to procházet. Navíc já prostě 4 hodiny po sobě neudržím pozornost. Věřím, že to ostatním pomohlo, ale po přečtení komentářů dostanete pocit, že je to univerzální záchrana i nejztracenějších případů. Tak to neni, musíte sami hodně zamakat a nějak se láce orientovat nebo mít matematický buňky. Takže nic proti výuce, ale spíš chci varovat, nespoléhejte se pouze na zázračné kurzy!
datum vložení: 20. listopadu 2013
autor: Poiuz
 • Hodnocení: 5 z 5
Pokud člověku statistika nejde nebo má prostě cvičícího na prd, tak rozhodně doporučuju paní Choděrovou! Se vším pomůže a vysvětlí i ty nejtěžší příklady tak, že je prostě člověk musí pochopit. Spočítané příklady od ní z kůrzů jsou stokrát lepší, jak celej flákač.
datum vložení: 6. června 2013
autor: xstek20
 • Hodnocení: 5 z 5
K závěrečnému testu jsem šla s pouhými 17 body a skutečně jsem nevěřila, že bych to mohla zvládnout. 
Paní Choděrová však skutečně pomůže i těm největším zoufalcům. Příklady probírá velmi pečlivě a v podstatě i když se na chvíli zamyslíte, přestanete dávat pozor a jen tupě opisujete z tabule (a věřte, že se vám to stane, ono 7 večerů po 4,5 hodinách je vážně záhul), tak pak doma krásně vše pochopíte, jelikož i ty zápisky jsou skvělé a celý postup řešení máte zaznamenán. :) 
Závěrečný test jsem zvládla na 45 bodů a to jsem hodně zazmatkovala a pak v podstatě nestíhala... Mohla jsem to mít i lepší. Pokud tedy se statistikou bojujete, nebaví vás, nebo jste na to přes semestr kašlali, určitě si zaplaťte toto doučování, má to smysl! :)
datum vložení: 30. května 2013
autor: xkopl17
 • Hodnocení: 5 z 5
Paní Choděrová je skvělá,všechno polopaticky vysvětlí,projede spoustu příkladů,co jí studenti poslali,že měli v ZT a jejich obdoby se tam pak vážně objevujou (no ono se toho taky zas tak moc novýho vymyslet nedá,žejo). 4 hodiny po 8 večerů je sice záhul a 2500Kč není málo,ale rozhodně to stojí za to! Navíc když si ty peníze rozpočítáte na hodinu,vyjde to mnohem levněji než jakýkoliv jiný doučování. 
Takže 43b a statistiku už nikdy nechci vidět! :)
Jo a ještě malý doporučení-řekla bych (a má ten názor víc lidí),že první termíny jsou trochu lehčí ;)
datum vložení: 23. května 2013
autor: jamellinka
 • Hodnocení: 5 z 5
závěrečné skore 58/60! příklady, které jsme počítali na kurzu se obdobné objevily i v testu. teorii projde, vše vysvětlí. dozvíte se různe tipy a triky, různá zjednodušení. DOPORUČUJI!
datum vložení: 17. ledna 2013
autor: Chbarca
 • Hodnocení: 5 z 5
Musím se přidat ke kladným referencím na paní Choděrovou. Na kurzu vše krásně vysvětlila a spočítala s námi spoustu příkladů. Obdobné jsem dokonce měla i v závěrečným testu. I co se týče teorie, tak se tam objevila spousta věcí, co nám paní Choděrová na kurzu sdělila. Mohu tedy jen a jen doporučit! 
datum vložení: 16. ledna 2013
autor: xkamt03
 • Hodnocení: 5 z 5
Přípravný kurz u paní Choděrové rozhodně doporučuji, vše nám srozumitelně vysvětlila, teorii i příklady. Učila jsem se jen z výpisek z kurzu a v závěrečném testu bylo všechno co nám říkala,(výsledek=1) takže není co víc dodat :)
datum vložení: 4. ledna 2013
autor: xnovm167
 • Hodnocení: 5 z 5
Maximálně mohu doporučit individuální hodiny u paní Choděrové- skvělá příprava, ušetříte spoustu času a marného bádání nad příklady, nad kterými zůstává rozum stát. Absolvoval jsem i přípravný kurz, ale doporučuji spíše individuální hodiny- statistika je stejně jako matika sólová záležitosti, potřebujete si to sami ošahat a počítat s "vedením". Za mně jasných 5*, statistiku jsem dal a měl skoro dvojku.
datum vložení: 24. června 2012
autor: xsafj13
 • Hodnocení: 5 z 5
Kurzy paní Choděrové jsou bezkonkurenční! Ze záverečného testu jsem potřebovala 42 bodů a připadalo mi to jako nemožný úkol. Spočítáte s ní kvanta příkladů v různých variacích, dokonce jsem měla v ZT stejný příklad, co jsme v kurzu dělali. Probírají se i teoretické otázky a různé chytáky. Ze ZT mám 51 bodů, a to jen díky této paní. 100% DOPORUČUJU!!
datum vložení: 20. června 2012
autor: xlecm00
 • Hodnocení: 5 z 5
pani Choderova je asi to najlepsie na co moze student bojujuci s predmetmi ako matematika a statistika natrafit :) rozhodne doporucujem tieto doucovania,treba sa vyzbrojit kavou alebo kolou ak byvate ospali ako ja :) ja som absolvovala kurz pred druhym testom a potom pred zaverecnym a mozem povedat,ze jej vyklad je velmi zrozumitelny,je to naozaj ochotna a mila pani,teoria ako aj priklady su prebrate vsetky-> pocitaju sa variantz z Borca,aj co jej poslali ostatni studenti :) ako jasne ze nemoze mat 100% tipov k dispozicii ale takych 90-95% by som povedala :) tak vela stastia a URCITE DOPORUCUJEM!
datum vložení: 18. června 2012
autor: xtoml26
 • Hodnocení: 5 z 5
Po 5 bodech z prvního průběžného testu jsem se docela zalekla, že už to nezvládnu a dala jsem si doučování s paní Choděrovou. Nemohla jsem udělat líp. Všechno přehledně vysvětlí, spočítáte desítky příkladů na ZT jsem se učila jen z toho, z ničeho jiného a naprosto to stačilo na 53 bodů, takže celkově dokonce za 2. Je pravda, že 8 denní maraton po 4 hodinách je docela náročný a ke konci už člověk prostě nemůže, ale stojí to za to :)
datum vložení: 11. června 2012
autor: xmict10
 • Hodnocení: 5 z 5
První test jsem měl 6 bodů, na druhý už jsem šel na doučko a měl jsem 12 bodů. Na závěrečném jsem potřeboval 42 bodů a myslel jsem si, že to nemám šanci dát. Dal jsem si i poslední doučování od pí. Choděrové a dal jsem test na 50 bodů! Kdo matiku prostě nedává, tak s tímhle kurzem si statistiku omotáte kolem prstu.
datum vložení: 7. června 2012
autor: Bleeding
 • Hodnocení: 5 z 5
Nejlepší kurz!!! V ZT jsem dokonce dostala úplně stejný příklad, který se počítal na kurzu. Určitě doporučuju, i když to není nejlevnější :)
datum vložení: 5. června 2012
autor: Sheeni10
 • Hodnocení: 5 z 5
2500 kč je sice dost, ale když si to propočítáte tak si za to ani tolik nebere. Je to fantastická paní, která všechno srozumitelně vysvětlí a během 8 dnů do vás "nastrčí" všechny potřebné informace a znalosti. Na přednášky jsem nechodila, z cvičení jsem si neodnesla kvůli cvíčící vůbec nic (krom odporu a 16 bodů), ale tento kurz mi maximálně pomohl a ač vůbec nevěřím, že to řeknu, ale dokonce mě to i bavilo :) K závěrečnému testu jsem šla se 16 body a dala jsem to :)
datum vložení: 30. května 2012
autor: maruston
 • Hodnocení: 5 z 5
Ahojte, na kurz s pani choderovou som sa uz nestihla prihlasit,
ale chcela by som vas poprosit, ci nemate niekto priklady ktore ste s nou prepocitali, velmi by mi to pomohlo a kludne vam za nich az zaplatim :) .. keby sa niekto ochotny nasiel poslite mi prosim email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
dakujem! :)
datum vložení: 24. května 2012
autor: xlori01
 • Hodnocení: 5 z 5
Paní Choděrová je Anděl a její doučování nejvíc nejlepší!!! K závěrečnýmu testu jsem šla se 14(!!!) body a udělala jsem to :) Jakto? Protože jsem chodila na přípravu k závěrečnýmu testu, kde jsme spočítali tolik příkladů, kolik jsem nespočítala za celý život :D ale hlavně se procvičily úplně všechny typy, které se objevují v testech. Věřte nebo ne, měla jsem v testu i stejné číselné zadání :D teorie se probírá taky pěkně do hloubky, ale určitě je dobrý si to ještě zopáknout před testem, otázky jsou pěkně záludný. Abych to shrnula, ze závěrečnýho testu mám 56bodů :))) a statistiku v kapse. Pokud ve statistice plavete (já jsem naprosto netušila, o co jde), tak neváhejte. 6 kreditů je dost
datum vložení: 31. ledna 2012
autor: Katleen
 • Hodnocení: 5 z 5
Pani Choderova me zachranila a statistiku jsem udelala :) nemohla jsem byt na nekolika cvicenich v semestru a tak jsem tomu vubec nerozumnela, z testu jsem par bodu mela, ale to jen spis nejakou nahodou...a po tomto kurzu jsem na zaverecnem ziskala 46bodu :) vsechny tri priklady, ktere jsem v testu mela jsme delali s pani Choderovou, ktera je krasne vysvetlila, jako ostatne celou latku..takze muzu jenom doporucit, za ty penize to urcite stoji..nenadrete se s tim tak, jakoby jste se nadreli sami doma..krasne a jasne vam to poda a vy tomu porozumite :)
datum vložení: 25. ledna 2012
autor: xdano00
 • Hodnocení: 5 z 5
Statistiku s paní Choděrovou můžu jen doporučit... po tom, co jsem potřebovala k závěrečnému testu 42 bodů jsem si nemyslela, že se to dostatečně naučím sama z učebnice... rozhodně nelituji peněz za toto doučování, doporučuji všem!!!
datum vložení: 23. ledna 2012
autor: xtalm00
 • Hodnocení: 5 z 5
skvela, uzasna....super kurz, ktory naozaj pomoze pri priprave na zaverecny kurz..(54bodov je dobre, nie?) pani Choderova vzdy vsetko dokladne vysvetlila a ked bolo treba aj niekolkokrat zopakovala a niektore priklady, ktore sme pocitali u nej na kurze, sa objavili v trosku zmenenej forme aj vo variantach..jej kurzy su skvela volba pre tych, ktorym statistika nepride az taka jednoducha..Jednoznacne doporucujem!!! :)
datum vložení: 17. ledna 2012
autor: misenka
 • Hodnocení: 5 z 5
Pokud dostanete špatného cvičícího jako jsem měla já, tak určitě doporučuji navštěvovat kurzy paní Choděrové. Je to výborná učitelka, která je strašně milá a hlavně vše vysvětlí na konkrétních příkladech, které se mohou objevit v průběžných či závěrečných testech;-)
datum vložení: 9. ledna 2012
autor: ALI1991
 • Hodnocení: 5 z 5
Jakékoliv počítání je pro mě děs, matika hrůza. Statistiku jsem chtěl vzdát, po asi 8 individuálních hodinách s paní Choděrovou jsem záv. test napsal na 49 b., naprosto bez problémů. Lepšího a pečlivějšího učitele jsem asi nikdy nepotkal, nemůžu než doporučit. 
Pozn.: Určitě si ale hlídejte ten přípravný kurz, spočítáte ještě mnohem víc a ušetříte pár stovek.
datum vložení: 27. května 2011
autor: xtrzl00
 • Hodnocení: 5 z 5
Chtěla bych strašně pochválit a všem vřele doporučit tento kurz. Neprobírá se zde ani jedna zbytečmost, všechno potřebné a nezbytné k testu. A to velice milou formou, paní Choděrová je strašně zlatá, úsměvavý člověk, který má pořád dobrou náladu. Nic otravného. Dvkartá jsem Statistiku nedala a ve třetím semestru jsem šla na tento kurz k závěrečnému testu. Šla jsem tam s 20 body a všichni mi říkali, že ten test nenapíšu. A výsledek?? O 3 body mi utekla dvojka :)) Takže brutální pochvala!!
datum vložení: 19. května 2011
autor: xreze00
 • Hodnocení: 5 z 5
Chodil jsem na přípravu k závěrečnému testu a nemůžu říct jediného špatného slova. V průběhu cvičení jsou propočítány a dostatečně vysvětleny všechny typové příklady ke zkoušce plus potřebná teorie k jednotlivým oblastem. Kurz vřele doporučuji...!
datum vložení: 11. května 2011
autor: Roady
 • Hodnocení: 5 z 5
Chodila jsem na přípravné kurzy k prvnímu i druhému testu, a oba dva jsem pak dala za plný počet bodů. Takže vřele doporučuji tomu, komu statistika dělá problémy a kdo má děsnýho cvičícího. Paní Choděrová opravdu všechno pečlivě vysvětlí. Určitě se vám to vyplatí. Závěr - předmět za 1.
datum vložení: 12. února 2011
autor: anemar
 • Hodnocení: 5 z 5
Paní Choděrová je vážně supr:)chodila jsem na oba její kurzy a moc mi to pomohlo. Nakonec jsem dostala za 1 a to žádná mozkovna nejsem :D jede se pomalu a pěkně podrobně se vysvětlí klíčové předměty. Doporučuju
datum vložení: 23. ledna 2011
autor: Makovka
 • Hodnocení: 5 z 5
Bez pani Choderove bych to vubec nezvladla! mela sem 0bodu z 1.testu a chtela sem to vzdat, ale pak sem zacala chodit na pripravny kurz na 2.test a mela sem 15. potrebovala sem co nejvice bodu ze zav.testu, tak sem sla i na pripavu na zav.test. Nakonec sem mela 54 z 60 a mam to!!! :) takze dekuju a vrele doporucuju!! 
datum vložení: 27. prosince 2010
autor: Moska
 • Hodnocení: 5 z 5
Abych to řekla od začátku. Matika a vše tomu podobné je pro mě naprosto odporná věc:) matiku jsem na první pokus nedala a tak sem se děsila i statistiky. Na první přednášce nám přednášející ukazovala statistiky hodnocení a říkala, že spousta lidí má i jedničky. Tomu jsem se v duchu smála a říkala si, že budu ráda, když budu mít 4+ nebo 3. Nenechala jsem nic náhodě a chodila na oba kurzy paní Choděrové. Je hrozně milá, všechno píše na tabuli a dělá vzorové příklady, které se objevují v průběžných i závěrečných testech. Za 8 večerů se stihlo to, co ve škole trvalo strašně dlouho a ještě to bylo naprosto nekvalitní na přípravu. Zápisky z kurzu byli skvěle strukturované a bylo tam opravdu všechno. Z prvního testu jsem měla 16, z druhého 18 a ze závěrečného 56. Příprava na závěrečný už bylo pouze opakování z kurzu. Takže já takový antitalent mám nakonec ze statistiky 1.:)) takže všem co si nejsou jistí a chtějí si ušetřit spoustu nervů, kdy doma budou řešit něco, co neví jak spočítat, doporučuji. Za ty peníze to rozhodně stojí. Touto cestou chci paní Choděrové moc poděkovat. 
datum vložení: 11. června 2010
autor: kluss
 • Hodnocení: 5 z 5
Nezbývá mi nic jiného než obodovat kurz statistiky s pani Choderovou pěti hvězdičkami. Chodila jsem na přípravu jak na prvni test tak i na druhy, hodně mi to pomohlo při připrave na zaverečny test, protoze uz jsem se na nej neučila jen jsem si projela zapisky z kurzů. Ale chci upozornit na to, že musite sami prilozit ruku k dilu a aspon jednou si vsechny priklady spocitat sami. 
datum vložení: 1. června 2010
autor: xslai07
 • Hodnocení: 5 z 5
Je neskutečné, jak malý je o podobný kurz zájem. Tento předmět studuje každý semestr několik stovek lidí a z nich to velké procento nedá i na druhý pokus! Já sám jsem si celkem věřil, ale první test za 11 bodů (z 20) mi jasně ukázal, že ke zdárnému konci potřebuji nějakou pomoc. Jsem rád, že jsem měl možnost se účastnit kurzu s paní Choděrovou, protože adekvátní a tak ucelené doučování Vám žádný jiný student nebo nějaký kamarád prostě neposkytne. Paní Choděrová postupuje podle kvalitních a dobře vybraných materiálů. Snaží se především nezahltit věcmi, které ke zkouškám vůbec nejsou potřeba (to se o přednáškách na VŠE říct pokaždé nedá). Po doučování jsem dal druhý test za 15 a celkem jsem předmět ukončil v pohodě za 3 (závěrečný test 42,5 z 60) s tím, že jsem body ztratil hlavně na teorii (ztráta 12 bodů), která ve své záludné formě vyžaduje dobré znalosti z učebnice a to je prostě jen o šprtání a ne o pochopení (k tomu vám žádné doučování bohužel nepomůže). Kurz můžu (jako většina lidí tady) opravdu vřele doporučit.
datum vložení: 18. února 2010
autor: LincolnHawk
 • Hodnocení: 5 z 5
Chodil jsem na sourkome doucovani a jak tu nekdo psal - pani Choderova je andel. Nejvice jsem ocenil, ze se dokazala prizpusobit jakemukoli memu tempu - nebyl problem neco pomalu rozebrat do detailu ani jen tak proletnout a udelat si prehled.
datum vložení: 15. ledna 2010
autor: hash
 • Hodnocení: 5 z 5
100% doporučuju těm, co se statistiky fakt bojí a chtějí svoje šance zvýšit. Co je asi na pí. Choděrové nejvíc super je to , že napočíte spoust testových příkladů, které se opravdu v testu vyskytují. Další věc je, že toerie vám od ní opravdu stačí a nemusíte chodit na přednášky, kde vám v tom udělají tak maximálne maglajz.
datum vložení: 12. ledna 2010
autor: hibrida
 • Hodnocení: 5 z 5
100% doporučuju těm, co se statistiky fakt bojí a chtějí svoje šance zvýšit. Co je asi na pí. Choděrové nejvíc super je to , že napočíte spoust testových příkladů, které se opravdu v testu vyskytují. Další věc je, že toerie vám od ní opravdu stačí a nemusíte chodit na přednášky, kde vám v tom udělají tak maximálne maglajz.
datum vložení: 12. ledna 2010
autor: hibrida
 • Hodnocení: 5 z 5
100% doporučuju těm, co se statistiky fakt bojí a chtějí svoje šance zvýšit. Co je asi na pí. Choděrové nejvíc super je to , že napočíte spoust testových příkladů, které se opravdu v testu vyskytují. Další věc je, že toerie vám od ní opravdu stačí a nemusíte chodit na přednášky, kde vám v tom udělají tak maximálne maglajz.
datum vložení: 12. ledna 2010
autor: hibrida
 • Hodnocení: 5 z 5
Paní Choděrová je úžasná :-) Chodila jsem k ní na individuální přípravu a nemohla si ji vynachválit. Vřele doporučuji. :-)
datum vložení: 7. ledna 2010
autor: Lida
 • Hodnocení: 5 z 5
Paní Choděrová je anděl. Statistika Vás s ní začne bavit. Hodiny jsou svižné, spočítá se spousta příkladů. Paní Choděrová vše ochotně vysvětlí a pomůže. Vřele doporučuji.
datum vložení: 2. listopadu 2009
autor: Annyy
 • Hodnocení: 4 z 5
Chodila jsem k ni na statistiku pred rokem a super a ted na matiku a taky super, nezbyva nez doporucit, fakt je to zaruka, ze zkousku date (teda kdyz treba u ustni nechytnete Buryska, pac u nej vam nepomuze ani MatFyz);-)
datum vložení: 25. června 2009
autor:
 • Hodnocení: 5 z 5
Kurzy pani Choderove urcite doporucuju - nebyt jich tak statistiku nikdy nedam.. Ty tri hodiny v kuse denne jsou sice opravdu narez, ale clovek na nich vsechno pochopi daleko lip nez na cvikach. Navic priklady z kurzu opravdu byvaji v testech, takze se to rozhodne vyplati :)
datum vložení: 15. června 2009
autor: Táňka
 • Hodnocení: 5 z 5
Je super! Vsechno pochopitelne vysvetluje a dava priklady, ktere se muzou vyskytnout u zkousky. Take doporucuji Mgr. Choděrovou k individuálnímu doučování=)))))
datum vložení: 9. června 2009
autor: Nelli4ka
 • Hodnocení: 5 z 5
Je super! Vsechno pochopitelne vysvetluje a dava priklady, ktere se muzou vyskytnout u zkousky. Take doporucuji Mgr. Choděrovou k individuálnímu doučování=)))))
datum vložení: 9. června 2009
autor: Nelli4ka
 • Hodnocení: 5 z 5
Velice doporucuju pani Choderovou! Je proste super! Vsechno pochopitelne vysvetluji, dava priklady, ktere pak se muzou vyskytnout u zkousky=)) Take doporucuji Mgr. Choděrovou k individuálnímu doučování. 
datum vložení: 9. června 2009
autor: Nelli4ka
 • Hodnocení: 5 z 5
Pani Choderova je proste super! Vsem doporucuju! Vsechno srozumitelne vysvetluje. Velice doporucuji pani Choderovou take k individuálnímu doučování, je super super super=)))))
datum vložení: 9. června 2009
autor: Nelli4ka
 • Hodnocení: 5 z 5
Moc milá paní, naučí vše a pokud není cokoliv jasné vysvětlí jinak, tak aby to pochopil i sebevětší blbec :-D Statistiku jsem ve škole příliš nechápal, ale nakonec jsem z ní měl za jedna :-D Můžu jenom doporučit!!
datum vložení: 13. května 2009
autor: Piveks
 • Hodnocení: 5 z 5
Moc milá paní, naučí vše a pokud není cokoliv jasné vysvětlí jinak, tak aby to pochopil i sebevětší blbec :-D Statistiku jsem ve škole příliš nechápal, ale nakonec jsem z ní měl za jedna :-D Můžu jenom doporučit!!
datum vložení: 13. května 2009
autor: Piveks
 • Hodnocení: 5 z 5
Chtěla bych moc doporučit kurzy u paní Choděrové. Chodila jsem na přípravný kurz ke druhému testu a dostala jsem pak plný počet bodů! Paní Choděrová vše vysvětluje jednoduchým způsobem, vymýšlí různé mimotechnické pomůcky, které opravdu pomáhají. Všem vřele doporučuji, tato investice se opravdu vyplatí!
datum vložení: 28. dubna 2009
autor: veřík
 • Hodnocení: 5 z 5
Naprosto super! Fakt doporučuju všem co plavou ve statistice stejně jako já! Test jsem napsala úplně v pohodě za dva (přesto že z prvního průběžného jsem měla jen 6 bodů)... Stačí se podívat na ty poznámky a projít si příklady, ale lepší materiál k výuce si neumím představit! Paní Choděrová je prostě hvězda!
datum vložení: 15. ledna 2009
autor: Gia23
 • Hodnocení: 5 z 5
Naprosto super! Fakt doporučuju všem co plavou ve statistice stejně jako já! Test jsem napsala úplně v pohodě za dva (přesto že z prvního průběžného jsem měla jen 6 bodů)... Stačí se podívat na ty poznámky a projít si příklady, ale lepší materiál k výuce si neumím představit! Paní Choděrová je prostě hvězda!
datum vložení: 15. ledna 2009
autor: Gia23
 • Hodnocení: 5 z 5
jdete do toho, statistiku mám a sama bych se to nikdy tak nenaucila.... !!!
datum vložení: 15. ledna 2009
autor: kašpy
 • Hodnocení: 5 z 5
Kurzy paní Choděrové byly výborné. Vysvětlí všechno naprosto srozumitelným způsobem a hlavně projde všechny okruhy k bakalářce. Na písemnou část zkoušky pak stačí projít poznámky z kurzu a máte vyhráno. Na to opáčko stačí týden usilovné práce. Test jsem měla napsán na 75 bodů. Nakonec jsem sice dostala trojku, jelikož se prostě někdo špatně vyspal, ale na kurz nedám dopustit. Vřele doporučuji.
datum vložení: 14. ledna 2009
autor: mrkvik
 • Hodnocení: 5 z 5
Dělal jsem statistiku už podruhé a nic jsem nechtěl nechat náhodě, a tak jsem nastoupil do kurzů pí. Choděrové. k zaávěrečnému testu jsem šel v pohodě s 31b (ze 40b) - vůbec nic víc jsem se neučil, než to co pí. CHoděrová dělala s námi na kurzech. 
Po jejím kurzu jsem už i dokonce pochopil SAS :-)

Vřele doporučuju!!!
datum vložení: 8. prosince 2008
autor: pepann22
 • Hodnocení: 5 z 5
Musím jen potvrdit slova níže napsaná. Kurzy paní Choděrové vřele doporučuji. Z této zkoušky jsem měl docela strach. Dal jsem však bakuli ze STP na 1. pokus na dvojku, 78 bodů ze sta. Kluk, který také chodil k paní Choděrové, udělal test na 75 bodů. Můj spolubydlící z koleje, který samozřejmě také chodil k paní Choděrové, udělal test dokonce na 91 bodů ze sta. Je třeba ještě něco dodávat?:-)) TKdyž si projdete na bakuli kurzy paní Choděrové, teorii z Borce a zároveň příklady ze sbírek nebo SAS aplikací, bakuli jistě zvládnete
datum vložení: 10. listopadu 2008
autor: ratan
 • Hodnocení: 5 z 5
naprosto DOPORUCUJI, zaprve pokud nejste super talenti na statistiku, tak by to trvalo se to naucit z ucebnic hroooozne dlouho, tady stravite 10 relativne prijemnych veceru. Vyklad je srozumitelny a dobry. Probiraji se priklady z variant. Vse se vyborne vysvetli. Ja se ucil jen z doucovani a spocital si par variant z borce. No a vysledek - 77% proste uplne v pohode za 2 a kdybych chtel, mohl jsem bojovat o jednicku. takze NEVAHEJTE!
datum vložení: 5. listopadu 2008
autor: TomášHolan
 • Hodnocení: 5 z 5
naprosto DOPORUCUJI, zaprve pokud nejste super talenti na statistiku, tak by to trvalo se to naucit z ucebnic hroooozne dlouho, tady stravite 10 relativne prijemnych veceru. Vyklad je srozumitelny a dobry. Probiraji se priklady z variant. Vse se vyborne vysvetli. Ja se ucil jen z doucovani a spocital si par variant z borce. No a vysledek - 77% proste uplne v pohode za 2 a kdybych chtel, mohl jsem bojovat o jednicku. takze NEVAHEJTE!
datum vložení: 5. listopadu 2008
autor: TomášHolan
 • Hodnocení: 5 z 5
Kurz jsem absolvovala na konci prázdnin, takže jsem musela oželet zbytek slunných dnů, ale stálo to za to. Během celý statistiky jsem toho nepochopila tolik jako s paní Choděrovou za těch 14 dní, navíc i po kurzu byla ochotná poradit přes mail. Včera jsem odešla ze zkoušky s 1, což bych se mi jinak nepodařilo ani náhodou. Moc jí děkuji a ostatním doporučuji!
datum vložení: 18. září 2008
autor: yass
 • Hodnocení: 5 z 5
Kurz u paní Choděrové pro mě byl k nezaplacení. Na bakuli jsem šla po roce a půl a tudíž počáteční stav mých znalostí byl nulový, ale tato sympatická paní s námi projela neskutečně moc příkladů a 90% z nich se objevil i u bakule, zbytek se dal odvodit a nebo tipnout. Každopádně za 1 ze statistiky pro mě bylo příjemným překvapením. :-)
datum vložení: 21. července 2008
autor: haslerka
 • Hodnocení: 5 z 5
Skvělý kurz, můžu jenom doporučit. Naučíte se tam počítat všechny typové příklady, co se můžou objevit v testu a základ teorie. Prostě super :)
datum vložení: 18. června 2008
autor: illena
 • Hodnocení: 5 z 5
Lidičky, absolvovala jsem tento kurz a musím říct, že kdyby nebylo paní Choděrové, tak statistiku zaručeně opakuju. Na hodinách se počítají všechny typy příkladů, které se objevují v závěrečném testu, takže pokud si to doma všechno znova propočítáte a zapojíte trochu mozek, tak by vás při zkoušce nemělo nic zaskočit. 
datum vložení: 16. června 2008
autor: xadak05
 • Hodnocení: 5 z 5
Včera sem skončil s kurzama u Mgr. Choděrové a dneska druhej pokus za 1!!!to mluví za vše, ne?:) Opravdu můžu tyhle kurzy jenom doporučit, dostanou vás do obrazu, fakt pomůžou...Akorát doporučuju připravovat se průběžně s kurzama, líp se do toho dostanete...za 1 ze statistiky, to sem fakt nečekal...:)
datum vložení: 22. května 2008
autor: tomihráblo
 • Hodnocení: 5 z 5
Včera sem skončil s kurzama u Mgr. Choděrové, a dneska druhej pokus ze statistiky za 1!!! to mluví za vše, ne?:) kurzy vás dostanou do obrazu, určitě hodně pomůžou...Akorát doporučuju připravovat se průběžně s nima, abyste se do toho dostali...ale prostě bonba, za 1 ze statistiky sem fakt nečekal:)
datum vložení: 22. května 2008
autor: tomihráblo
 • Hodnocení: 5 z 5
Doporučuji vřele všem, kdo nemají ani základy stp. Mgr.Choděrová vše vysvětlí jak na základce!navíc počítá hlavně příklady z variant a probírá nejčastější teo otázky.
díky ní jsme to těď 29.4., co vím,udělali všichni!
kurz se určitě vyplatí!!!
datum vložení: 3. května 2008
autor: nikkyska
 • Hodnocení: 5 z 5
uplne nejlepsi ;) tempo sice rychlejsi a nekdy i pretahne, ale probere snad uplne vsechno..
datum vložení: 1. května 2008
autor: nika86
 • Hodnocení: 5 z 5
Super základ pro pochopení statistiky. P. Choděrová probere všechny důležité příklady i teorii. Měla jsem rok po zápočtech, takže mi to opravdu moc pomohlo a hlavně mě to donutilo začít se učit. Společně s materiály z kurzu, Statistikou pro flákače a 70 otázek a odpovědí jsem to napsala na 71 bodů:-)
datum vložení: 1. května 2008
autor: Cathia
 • Hodnocení: 5 z 5
tak díky tomuhle kurzu jsem to dala na poprvé a za 1. neučila jsem se nic jinýho - prostě jsem si prošla příklady a teorii od pani Choděrový a úplně to stačilo. A to i na ústí. takže můžu vřele doporučit, za ty peníze to rozhodně stojí. Ušetří to spoustu času a nervů.
datum vložení: 2. dubna 2008
autor: jahudak
 • Hodnocení: 4 z 5
tak statistiku jsem dala na prvni pokus za 1, a predtim jsem absolvovala kurz pani Choderove..urcite to pomuze spoustu veci pochopit, nicmene si myslim, ze za ten vysledek vdecim spis 14dennimu domacimu samostudiu, nez tomu kurzu..ale kazdopadne neni spatny tam chodit, zvlast kdyz jste delali zapocty uz hrozne davno, a nic si nepamatujete..
datum vložení: 2. dubna 2008
autor: zdenka
 • Hodnocení: 5 z 5
Bez toho kurzu bych tu zkousku nikdy neudelala. Rozhodne se vyplati tech par veceru. Muzu jen doporucit!!!
datum vložení: 1. dubna 2008
autor: xsvoe10
 • Hodnocení: 5 z 5
Bez toho kurzu bych tu zkousku nikdy neudelala. Rozhodne se vyplati tech par veceru. Muzu jen doporucit!!!
datum vložení: 1. dubna 2008
autor: xsvoe10
 • Hodnocení: 5 z 5
Bez toho kurzu bych tu zkousku nikdy neudelala. Rozhodne se vyplati tech par veceru. Muzu jen doporucit!!!
datum vložení: 1. dubna 2008
autor: xsvoe10
 • Hodnocení: 5 z 5
Tak, dnešnímu úspěnému pokusu vděčím paní Choděrové, chodila jsem sice na soukromé hodiny, ale fakt to pomohlo, vysvětlila, a člověk věci nepochopitelné začne aspoň trochu chápat, mohu jen doporučit!!!!!
datum vložení: 1. dubna 2008
autor: miminko
 • Hodnocení: 5 z 5
Tenhle kurz je prostě skvělej. Já jsem neměla o statistice ani šajn a díky kurzu pani Choděrový jsem začla chápat a bakuli udělala na první pokus, nebýt jí tak se se statistikou mořím ještě dneska. Na hodinách jede tak akorát rychle, udělá se toho hodně a skvěle ukáže i jak se to dělá ve statgraphiscu nebo SASu. Skvělej kurz.
datum vložení: 31. ledna 2008
autor: xtomd07
 • Hodnocení: 5 z 5
Cokoliv uvedu, budu se opakovat. Prošla jsem si sešit během dvou dnů a o víkendu si dovolila vrátit se z tahu v 6 ráno a prospat celou neděli a dneska jsem odešla s jedničkou:-))). Varianta mi přišla ne úplně lehká, ale stačí nezmatkovat a využít to, co si odnesete ze super skvělých hodin s paní Choděrovou. Je to opravdu výborná investice. Dopručuji 10 hvězdami, kdyby to bylo možné:-)
datum vložení: 22. ledna 2008
autor: petulinka
 • Hodnocení: 5 z 5
Cokoliv uvedu, budu se opakovat. Prošla jsem si sešit během dvou dnů a o víkendu si dovolila vrátit se z tahu v 6 ráno a prospat celou neděli a dneska jsem odešla s jedničkou:-))). Varianta mi přišla ne úplně lehká, ale stačí nezmatkovat a využít to, co si odnesete ze super skvělých hodin s paní Choděrovou. Je to opravdu výborná investice. Dopručuji 10 hvězdami, kdyby to bylo možné:-)
datum vložení: 22. ledna 2008
autor: petulinka
 • Hodnocení: 5 z 5
naprosto souhlasim se vsemi referencemi, je moc hodna, vsechno vysvetli, muzete se na cokoli zeptat, hodi se i pro plan E (moc se ale nevysvetluje regrese a korelace-jen v sasu). jede podle variant z borce a vzdy rekne i teorii, ktera bohate staci. takze doporucuju!
datum vložení: 22. ledna 2008
autor: Elle
 • Hodnocení: 5 z 5
Skvely kurz. Sice to jsou tri hodiny intenzivniho psani a pocitani, ale pani Choderova ma prijemny hlas a vysvetluje opravdu rozumne, takze ikdyz je to vecer a je to statistika tak to vubec neni tak hrozny. Poznamky jsou souvisle, projede se i teorie, priklady z variant, dobre vysvetli i SAS. Me osobne to usetrilo tak 3 tydny uceni... :-)
datum vložení: 18. ledna 2008
autor: xpali03
 • Hodnocení: 4 z 5
Kurz byl děsná nalejvárná, jen jsem se snažila stihnout napsat všechno, co nám nadiktovala, nebo psala na tabuli a myslela jsem si, že to celkem k ničemu nebylo. Než jsem se to začala opravdu učit..Poznámky měly hlavu i patu a dokonce se z nich dalo i perfektně naučit.Spousta typových, ne-li identických příkladů z variant. 
O statistice jsem neměla ani ponětí, natož jí rozumět a myslim, že jen díky kurzu jsem jí udělala na poprvé a za dva :-).
4 hvězdičky dávám proto, že jsem dělala stp ještě ve statgraphicsu a tomu se bohužel věnovala dost málo (což je ovšem pochopitelné, vzhledem k tomu, že již většina preferuje SAS), ale mě to prostě chybělo.
datum vložení: 16. ledna 2008
autor: xsedb03
 • Hodnocení: 4 z 5
Kurz byl děsná nalejvárná, jen jsem se snažila stihnout napsat všechno, co nám nadiktovala, nebo psala na tabuli a myslela jsem si, že to celkem k ničemu nebylo. Než jsem se to začala opravdu učit..Poznámky měly hlavu i patu a dokonce se z nich dalo i perfektně naučit.Spousta typových, ne-li identických příkladů z variant. 
O statistice jsem neměla ani ponětí, natož jí rozumět a myslim, že jen díky kurzu jsem jí udělala na poprvé a za dva :-).
4 hvězdičky dávám proto, že jsem dělala stp ještě ve statgraphicsu a tomu se bohužel věnovala dost málo (což je ovšem pochopitelné, vzhledem k tomu, že již většina preferuje SAS), ale mě to prostě chybělo.
datum vložení: 16. ledna 2008
autor: xsedb03
 • Hodnocení: 5 z 5
Ač jsem na statistiku nešla hned po kurzu, učila jsem na zkoušku asi týden (při práci apod.) a klaplo to napoprvé. Učila jsem se jen z materiálů z kurzu a i když jsem si pak ještě projížděla varianty už vás vcelku nemůže nic zaskočit. Pokud jste zápočtama jenom propluli jako já, tak tohle je dobrá investice. K písemce opravdu stačilo to, co jsme probrali a teorie z Borce. Vřele doporučuju!
datum vložení: 16. ledna 2008
autor: Jaja99
 • Hodnocení: 5 z 5
Paní Choděrová je moc fajn. Moc pomůže a podpoří. K ní jsem vždycky přicházela s tím, že jsem ani nevěděla, na co je který vzoreček a co znamená, odcházela jsem s tím, že jsem tomu rozuměla a uměla jsem s těmi vzorci i počítat příklady. Ještě teď tomu skoro nevěřím, ale vyšla jsem ze statistiky za 1 a to opravdu jen díky ní. Moje cvíka mi byly k ničemu no a přednášky... Opravdu můžu jen doporučit, pochopíte to a nakonec vám to přijde vlastně strašně jednoduchý.
datum vložení: 14. ledna 2008
autor: CatXRaveDevil
 • Hodnocení: 5 z 5
Paní Choděrová je moc fajn. Moc pomůže a podpoří. K ní jsem vždycky přicházela s tím, že jsem ani nevěděla, na co je který vzoreček a co znamená, odcházela jsem s tím, že jsem tomu rozuměla a uměla jsem s těmi vzorci i počítat příklady. Ještě teď tomu skoro nevěřím, ale vyšla jsem ze statistiky za 1 a to opravdu jen díky ní. Moje cvíka mi byly k ničemu no a přednášky... Opravdu můžu jen doporučit, pochopíte to a nakonec vám to přijde vlastně strašně jednoduchý.
datum vložení: 14. ledna 2008
autor: CatXRaveDevil
 • Hodnocení: 5 z 5
Kurz se rozhodně vyplatí, Choděrová probere to nejdůležitější a srozumitelně vysvětlí. Já sem šel zkusit bakuli na 1.pokus po 4 lekcích z celkovejch 10ti a dal jsem to za 3. Po absolvování celýho kurzu to musí bejt na jistotu... 
datum vložení: 14. ledna 2008
autor: MichalVSE
 • Hodnocení: 5 z 5
Nelze jinak než doporučit. V testu se mi objevily dva příklady z probíraných na hodině. U Jarošové s klidem za dvě a kdyby se člověk snažil, bylo by i líp. Kurz se každopádně vyplatil!!! 
datum vložení: 19. prosince 2007
autor: Lanni
 • Hodnocení: 5 z 5
Nelze jinak než doporučit. V testu se mi objevily dva příklady z probíraných na hodině. U Jarošové s klidem za dvě a kdyby se člověk snažil, bylo by i líp. Kurz se kaýždopádně vyplatil!!! 
datum vložení: 19. prosince 2007
autor: Lanni
 • Hodnocení: 5 z 5
Ahoj všichni, souhlasím s předešlými referencemi! Tenhle kurz je vážně správná volba pro ty, jež neměli na cvičení dobré doktoranty (jako já) a z testu (hlavně tedy centrálního) mají obavy. Projedou se všechny typové příklady a vysvětlí se teorie. Já měla z testu 86 bodů a zvládla ho úplně v pohodě. Takže držím palce!
datum vložení: 18. prosince 2007
autor: jalala
 • Hodnocení: 5 z 5
Ahoj všichni, souhlasím s předešlými referencemi! Tenhle kurz je vážně správná volba pro ty, jež neměli na cvičení dobré doktoranty (jako já) a z testu (hlavně tedy centrálního) mají obavy. Projedou se všechny typové příklady a vysvětlí se teorie. Já měla z testu 86 bodů a zvládla ho úplně v pohodě. Takže držím palce!
datum vložení: 18. prosince 2007
autor: jalala
 • Hodnocení: 5 z 5
Ahoj všichni, souhlasím s předešlými referencemi! Tenhle kurz je vážně správná volba pro ty, jež neměli na cvičení dobré doktoranty (jako já) a z testu (hlavně tedy centrálního) mají obavy. Projedou se všechny typové příklady a vysvětlí se teorie. Já měla z testu 86 bodů a zvládla ho úplně v pohodě. Takže držím palce!
datum vložení: 18. prosince 2007
autor: jalala
 • Hodnocení: 5 z 5
Ahoj všichni, souhlasím s předešlými referencemi! Tenhle kurz je vážně správná volba pro ty, jež neměli na cvičení dobré doktoranty (jako já) a z testu (hlavně tedy centrálního) mají obavy. Projedou se všechny typové příklady a vysvětlí se teorie. Já měla z testu 86 bodů a zvládla ho úplně v pohodě. Takže držím palce!
datum vložení: 18. prosince 2007
autor: jalala
 • Hodnocení: 5 z 5
Chcete získat 100 bodů ze 100 možných? Paní Choděrová vás zaručeně připraví!!! Bude s vámi řešit příklady, které se na cvičeních neprobírají, ale v testech se hojně vyskytují. Můžu jenom doporučit.
datum vložení: 29. listopadu 2007
autor: Alibaba
 • Hodnocení: 5 z 5
S pani Choděrovou to nejsou vyhozené peníze.Rozhodně doporučuju, všechno s váma ochotně projde a několikrát vše zopakuje.Bohužel je kurz pěkně pozdě a když 3 hodiny opisujete z tabule,je to samo o sobě vysilující.
datum vložení: 28. listopadu 2007
autor: veverka
 • Hodnocení: 5 z 5
Doporučuju! Kurz vás dokonale připraví na test, proberou se všechny typy příkladů. Po absolvování kurzu jsem se učila 4 dny a z testu pak měla 89 bodů. 12 večerů ve školních lavicích mi ušetřily spoustu času, nervů a možná i další pokus:)
datum vložení: 5. listopadu 2007
autor: Ivuska
 • Hodnocení: 5 z 5
Jesli vás statistika nebaví a nic vám neřiká tak tenhle kurz je jasná volba. Udělá se tam opravdu uplně všechno. Na učení sem si nechal tři odpoledne před zkouškou a udělal sem to na krásnou trojku i přes to, že sem u zápočtu nespočet ani blbej harmonickej průměr.
datum vložení: 23. září 2007
autor: malejsef
 • Hodnocení: 5 z 5
Doporučuji! na obě dvě statistiky jsem měla Kladívka, neuměli jsme vůbec nic. Tady se dozvíte vše potřebné a hlavně řešení příkladů z variant
datum vložení: 20. září 2007
autor: normalniholka
 • Hodnocení: 5 z 5
Velice doporucuji Mgr. Choděrovou taktéž k individuálnímu doučování...Tri dopoledne strávené s pí Choděrovou nad typovými příklady (dle variant) a následný týden samostudia= 94b. ze 100 u Jarošové, což si dovoluji tvrdit, že bez jakýchkoliv předchozích znalostí (ze zápočtů jsem neuměl nic) by šlo o mnoho hůř...Takže vzhůru do toho!!
datum vložení: 19. září 2007
autor: 123654
 • Hodnocení: 5 z 5
Vyborna zalezitost. Doporucuju vsem, nauci Vas pocitat priklady, ktere opravdu budete mit na bakuli. Mel jsem 58 z 60 za priklady, teorii uz nejak okecate. Hodne stesti
datum vložení: 5. září 2007
autor: 3sTyLe
 • Hodnocení: 5 z 5
VSEM DOPORUCUJU!!!! Vyborna zalezitost, naucite se pocitat vsechny priklady, ktere opravdu potrebujete umet pro bakuli. Mel jsem 58 z 60 za priklady, teorie uz se pak nejak okeca:)
datum vložení: 5. září 2007
autor: 3sTyLe
 • Hodnocení: 4 z 5
Já jsem šla na bakuli po 1,5 roce, takže to byl trochu šok, ale rozhodně jsou tyhle kurzy celkem přínosné. Mě to pomohlo hlavně k pochopení souvislostí. Typové příklady z bakalářek samozřejmě taky pomůžou, ale bez přípravy doma to stejně asi nepůjde...
datum vložení: 4. července 2007
autor: Zuzík
 • Hodnocení: 4 z 5
Doporučuji těm, co statistiku nechápou. Dozví se tu, co které písmenko znamená, trochu teorie, ale hlavně - počítaj se varianty z borce!!! Po odchozeni kurzu jsem se týden učila doma a hrozně mi pomohlo, že jsem z kurzu měla vlastně všechny typy příkladů už propočítaný.
datum vložení: 2. července 2007
autor: marbulajz
 • Hodnocení: 5 z 5
Tak jsem statistiku s pani Choděrovou absolvovala a nemuzu jinak hodnotit, nez 5 hvezdicek. Ve vsem výsla vstric, vsechno hezky, podrobne a trpelive vysvtelila a bakalarka pak byla uplne v pohode. Takze vrele doporucuju!!!
datum vložení: 18. května 2007
autor: yvette

Kontakty

Lektorka: Mgr. Hana Choděrová

IČ: 74542966

tel.: 777 079 243

mail:statistika.kurz@gmail.com

 

Copyright © 2020 Čáry máry fuk Rights Reserved.